Planse personalizate

Pret: 11600 lei

Istoricul Scolii C. Coposu

Istoricul Scolii "C. Coposu" din Zalau.  Realizat la comanda scolii si plasat in holul central al scolii.

Variante: panou din PVC de 3mm cu rama din aluminiu sau plansa din hartie plastifiata cu sipci din plastic.

Istoricul Scolii "C. Coposu" din Zalau

Preturi de la 116.00 lei

Proiect

Un proiect al elevilor si profesorilor de la Scoala "Gh. Lazar". Un mod de prezentare si popularizare a proiectelor dvs.

Proiect

Un proiect al Scolii "Gh. Lazar".

Panou elevi-clase

Un panou foarte util pentru orientarea atat a profesorilor cat si a parintilor sau vizitatorilor din scoala. Amplasat langa cancelarie, se actualizeaza la fiecare inceput de an scolar.

Panou elevi-clase

Elevi, clase, sali, specializare, diriginti.

Panou proiecte

Un panou ce reflecta cele mai importante proiecte realizate intr-un domeniu pe o perioada anume.

Panou proiecte

Proiecte realizate in cadrul scolii

Predati intel_igent

Un proiect al elevilor si profesorilor de la Scoala "Gh. Lazar". Proiectele dvs. pot fi popularizate prin realizarea de astfel de panouri.

Predati intel_igent

Unul din proiectele din scoala.