Limbi straine

Pret: 3400 lei

Verbe neregulate engleza

Lista celor mai folosite verbe neregulate din limba engleza.

Variante: panou din PVC de 3mm cu rama din aluminiu, panou PVC de 1mm grosime sau plansa din hartie plastifiata cu sipci din plastic.

Verbe neregulate - engleza

Preturi de la 34.00 lei

Pret: 3400 lei

Verbe neregulate germana

Lista celor mai folosite verbe neregulate din limba germana.

Verbe neregulate - germana

Preturi de la 34.00 lei

Gramatica germana 1

O parte a gramaticii germane cuprinzand articoulul, pronumele cu variantele sale si declinarile acestora, notiuni despre verbele modale, verbele auxiliare, locul verbelor in propozitie si topica propozitiei germane si, mergand mai departe, la tipurile de propozitii si la sintaxa frazei.

Variante: panou din pvc de 1mm sau plansa cu sipci.

Gramatica germana 1

Articolul, pronumele, verbul, sintaxa frazei.

Das Verb

Verbul, timpurile verbului, formarea timpurilor, verbele auxiliare, modale, diateza pasiva, rolul verbului in propozitie si fraza.

Variante: panou din pvc de 1mm, de 3mm cu rama aluminiu sau plansa cu sipci.

Das Adjektiv und das Adverb

Adjectivul, declinarea adjectivului, grade de comparatie. Adverbul, tipurile de adverbe cu multe exemple, grade de comparatie.

Variante: panou din pvc de 1mm, de 3mm cu rama aluminiu sau plansa cu sipci.