Insigne

• Insigne 38 mm - 350 lei
  • Insigne 56 mm - 400 lei

Disponibil in Stoc - Livrare in 24h

In conformitate cu programa scolara
Unic producator in Romania
Raport calitate / pret imbatabil
Adauga in Cos

Insigne

Insignele sunt din metal sau PVC cu ac de siguranta, usoare si sigure. Grafica cuprinde sigla/imaginea scolii, numele institutiei si, la cerere, si numele elevului sau profesorului.

Personalizarea se face pe insignele de 38 si 56 mm pentru un cost suplimentar de 0,50 lei TVA inclus.

Unele scoli prefera insignele ecusoanelor pentru ca sunt mai agreate de catre elevi.

Pretty Red Bag

Author
Users

Maecenas laoreet velit in metus consequat interdum. Nunc tempor euismod ultrices. Donec porta nunc eget nibh eleifend pretium. Maecenas ultrices est mauris. Sed scelerisque, nulla ac adipiscing dictum, magna turpis viverra quam, ac dignissim est velit eu dui. Nam quis tortor felis. Fusce nunc magna, sollicitudin rutrum mollis eget, facilisis a leo. Quisque hendrerit, urna quis blandit tempus,...