Organizare scolara

Pret: 300 lei

Insigne

Insignele sunt din metal sau PVC cu ac de siguranta, usoare si sigure. Grafica cuprinde sigla/imaginea scolii, numele institutiei si, la cerere, si numele elevului sau profesorului.

Personalizarea se face pe insignele de 38 si 56 mm pentru un cost suplimentar de 0,50 lei TVA inclus.

Unele scoli prefera insignele ecusoanelor pentru ca sunt mai agreate de catre elevi.

Insigne 25, 38 sau 56 mm

Preturi de la 3.00 lei

Pret: 300 lei

Dimensiuni: 55 x 90 mm.
Ecusoanele pot fi doar orizontale.
Sistemul de prindere este cu ac si clips iar continutul este inserat in buzunarul din PVC.

Variante: fara sau cu fotografie; in acest din urma caz fotografiile vor fi furnizate de d-stra pe suport electronic impreuna cu numele corespondent. In ambele cazuri, avem nevoie de sigla scolii, de cateva cerinte minime privind aspectul, culorile folosite, pentru a putea realiza o macheta care sa fie acceptata de dumneavoastra. Puteti face comanda direct pe site, pe pagina de comanda. Din momentul acceptarii machetei, realizarea efectiva dureaza cateva zile.  Ecusoanele pot fi expediate prin posta sau curier cu plata in avans sau ramburs.

Ecusoane orizontale cu ac

Preturi de la 3.00 lei

Pret: 500 lei

Ecusoane cu clips

Dimensiuni: 60 x 90 mm. Exista si variante mai mari cu clips sau cu snur, acestea fiind folosite, fie pentru cadrele didactice, sau cu ocazia organizarii unor evenimente in scoala: simpozioane, conferinte, concursuri etc.
Ecusoanele fi orizontale sau verticale.
Sunt prevazute cu clips si sunt laminate, astfel incat insertul nu mai poate fi schimbat, dar se asigura o protectie mai mare fata de ecusoanele deschise, cu buzunar.

Variante: fara sau cu fotografie; in acest din urma caz fotografiile vor fi furnizate de d-stra pe suport electronic impreuna cu numele corespondent. In ambele cazuri, avem nevoie de sigla scolii, de cateva cerinte minime privind aspectul, culorile folosite, pentru a putea realiza o macheta care sa fie acceptata de dumneavoastra. Puteti face comanda direct pe site, pe pagina de comanda. Din momentul acceptarii machetei, realizarea efectiva dureaza cateva zile.  Ecusoanele pot fi expediate prin posta sau curier cu plata in avans sau ramburs.

Preturi de la 5.00 lei

Pret: 250 lei

Autocolante sala de clasa

Autocolantele au dimensiunea de 25 x 7 cm, contin informatiile cerute de dvs., de regula numarul salii, clasa, destinatia salii, dirigintele sau invatatorul etc. Ele se pot lipi pe suprafete netede (profile termopan, sticla, lemn foarte finisat) si au avantajul ca se indeparteaza fara sa lase urme si ca sunt ieftine. Exista si varianta placute din PVC, care pot fi folosite pentru spatii cu aceeasi destinatie pe o durata mai mare.

Preturi de la 2.50 lei